Město
Slatiňany

 Více novinek

Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Zobrazit v prohlížeči.

title image

Hlášení městského rozhlasu

Datum: 3. 5. 2021

Pořadové číslo: 43/2021

1.
Město Slatiňany
Upozorňujeme občany, že Sběrný dvůr ve Slatiňanech u nádraží bude o svátku 8. května uzavřen.


2.
Město Slatiňany
Od začátku dubna je možné formou dům od domu odevzdávat nejen pytle s plastovým odpadem i papír. Tyto svozy probíhají každý sudý patek od rána.


3.
Město Slatiňany
Od dneška 3. května se otvírá muzeum Švýcárna a dětské hřiště u školy ve Slatiňanech v běžné provozní době.


4.
Spartak Slatiňany
SK Spartak Slatiňany otevírá dnes 3.května letošní sezónu na antukových tenisových kurtech. Cena za pronájem kurtu je stejná jako v loňském roce : 140,-Kč/hod. pro dospělé, 120,-Kč/hod. pro mládež. 


5.
Firma JUKKA
Firma JUKKA bude prodávat v úterý 4. května 2021  v čase  9.00 - 10.15 hodin na tržnici na starém náměstí ve Slatiňanech stromky k jarní výsadbě. Jabloně a hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, švestky japonské, durancie, třešně,  třešňovišně, kdouloně, oskeruše, jedlé kaštany semenáče v kontejneru v akci za 120 Kč kus, keřové rezistentní angrešty, stromkové rybízy černé a červené, keřovou jostu, lísky stromkové, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, růže keřové i stromkové, rododendrony, azalky, sazenice jahod, brusinky, ibišek, pustoryl, dřín jedlý odrůdový, hortenzie, motýlí keře, čilimník  a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.


6.
OÚ Svídnice
Obec Svídnice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa účetní obce. Místo výkonu práce Svídnice. 10. platová třída, po zkušební době možnost osobního hodnocení, pracovní úvazek 0,60 pracovní doby, pracovní poměr na dobu neurčitou, předpokládaný termín nástupu 1. července 2021. Lhůta pro podání přihlášky do 18. května 2021 písemně na adresu Obec Svídnice, Ing. Tomáš Melč, starosta obce, Svídnice 99, 538 24. Obálka s přihláškou, životopisem, výpisem z RT a ověřenou kopií o nejvyšším dosaženém vzdělání musí být označena nápisem „výběrové řízení – účetní obce“.

přejít na web

Přílohy ke stažení

 
 
 
 

  Stáhnout aplikaci

  Nastavení vašeho účtu